Down for Maintenance.

Baskılı battaniye

Baskılı battaniye

Battaniye, polar, peluş, triko ve Welsoft kumaşlar kullanılarak yapılan ürünlerdir.

Ürünümüzün Klasik battaniye baskılarından farkı sınırsız renk ve yine sınırsız desen seçeneğini siz değerli müşterilerimize sunabilmemizdir.

Ürününüzü, alanında uzmanlaşmış desinetör ekibimizin size sunabileceği binlerce desenden seçip kartela oluşturabilirsiniz.

Dijital baskılı battaniyelerimizde kesinlikle kanserojen madde içermeyen boyalar kullanılmaktadır.

Dijital baskılı battaniyemizi; metraj battaniye kumaşı olarak alabileceğiniz gibi mamul ( dikişli battaniye) olarak ta almayı tercih edebilirsiniz

Size sunacağımız kumaş çeşitlerini tercih etmediğiniz takdirde dilediğiniz kumaşı bizden talep edebilirsiniz.

Kendi kumaşınızı getirmeyi tercih ederseniz; dijital baskı battaniyenizi fason olarak basıp size güvenilir bir çözüm ortağı olabiliriz.

Sadece size özel bir battaniye istiyorsanız doğru adrestesiniz; Eşinizle çekilmiş fotoğrafınızı veya çocuğunuzun fotoğrafını battaniyenizin üstünde görebilmeniz artık çok kolay.

Dijital baskı sistemimizde metraj veya pano baskılar uygulanarak istediğiniz desen, resim ve fotoğrafı battaniye kumaşına aktarmaktayız.

Dilerseniz bir adet dilerseniz binlerce adet, dilerseniz 1 metre, dilerseniz binlerce metre sipariş verebilirsiniz.

Siz de dijital transfer baskılı battaniyelerimizin farkını görmek ve rakiplerinizle aranıza kalite farkını ortaya koymak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sorularınız ve çözüm önerilerimiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.