Down for Maintenance.

Halı Örtüsü Baskısı

HALI ÖRTÜSÜ BASKISI:

Halı örtüsü son zamanlarda yoğun olarak talep edilen ürün çeşidimizdir.

Lastikli halı örtüsü, halı üzerine geçirilerek kullanılan bir üründür.

Evinizdeki halıların üzerine geçirilerek dış etkilerden halınızı koruyabilir; kirlendiği zaman çamaşır makinesinde yıkanarak ütülemeye gerek kalmadan tekrar halınıza geçirip kullanabilirsiniz.

Salonlara, oturma odalarına, çocuk odalarına, yatak odalarına, yolluklara göre ölçülerimiz ve birbirinden farklı yüzlerce desenimiz mevcuttur.

Halı örtüsü baskılı kumaşımız, halılara, zeminlere hijyen sağlaması sebebiyle çocuklu ailelerin çokça tercih ettiği bir üründür.

Halınızın yıkanma gerekliliğini ortadan kaldırır. Eski halıları yeni desenlerle kullanıp evinize renk katabilir, yeni halınızın eskimesini önleyebilirsiniz.

Welsoft kumaşlara dijital baskı ile istenilen her renk uygulanabildiği gibi, yüzlerce desen arasından seçeceğiniz desenler basılarak hayallerinizdeki halı örtüsü modelini seçebilirsiniz, silinebilir özelliği ürünümüzü cazip kılmakla birlikte yıkanabilir özelliğiylede müşterilerimiz tarafından yoğun olarak talep edilmektedir.

Halı örtüsü üretiminde diğer ürünlerimizdeki gibi kanserojen madde içermeyen, insan sağlığına zararlı olmayan boyaları tercih etmekteyiz.

Halı örtüsü bastırmak ya da mamül şeklinde talep etmek için lütfen bizimle irtibata geçin…