wholesale jerseys

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Tekstil işi biliyoruz ki çok eski dönemlere kadar dayanır. Tekstilin ana merkezi ise hiç şüphesiz ki ‘’Bursa’’dır.

“Kaliteli imalat ve hızlı teslimat” sloganı ile yola çıkan firmamız 1948 yılından beri tekstil sektöründe faaliyet vermektedir. Uzun yıllara dayalı geçmişimiz ile ‘’Toptancıların Toptancısı’’ olarak bilinmekteyiz.

 Firmamızın 66 yıllık tecrübesine dayanarak, her çeşit kumaş baskısı türünde; Transfer baskı, süblimasyon baskı, Polyester baskı, Dijital kumaş baskı çeşitlerinde olmak üzere tümünde, Bursa’nın tek adresi olduğumuzu söyleyebiliriz.

Transfer baskı ve süblimasyon baskı kumaşa uygulanan zahmetli tekniklerdir. Ancak firma olarak hakkını vererek yıllardır gerek transfer baskı, gerekse süblimasyon baskı olsun her türlü baskı çeşidinde firmamız başarıyı elde etti ve her zaman aldığı büyük iş ve siparişler ile müşteri portföyünü geliştirerek zirvede kaldı.

Kumaş baskı işi kendi hiyerarşisi içerisinde alt türleri olarak çok kollu ve türlü bir sektördür. Firma olarak farkımız, sizlere sadece kendi fikirlerimizi aktarmak yerine, siz müşterilerimizin de fikirlerine değer verdik. Sonuç olarak yıllardır verimli işler başardık ve büyük işlere imza attık.

Firmamız müşterilerimize her zaman ‘’Siz hayal edin, biz yapalım’’ garantisini vermektedir. Bizi diğer firmalardan farklı kılan esasta işte bu husustur. Kumaşa sadece baskı değil, en iyi baskıyı farklı tekniklerle ve titizlikle yapıyoruz.

Bursa nasıl tekstil merkezi olarak biliniyorsa, kumaş ve baskı denince akla kumaş transfer gelir.

Her türlü kumaş baskı çeşidinde, ileri teknoloji alt yapı kullanıyoruz. En uygun kumaşa en iyi baskıyı yapıyoruz. Çok iyi çalışma sahamız olmakla birlikte, işinin ehli tecrübeli personel kadromuz mevcuttur. Kalite kontrol elemanlarımız,  basılan her ürünü iş başında kontrol eder ve en ufak hataya meyil vermemek için titizlikle inceler. Bu da bize daha fazla kaliteli ve daha çok çeşitli ürün olmak kaidesi ile olumlu olarak geri dönmektedir.

Kumaşa sadece baskı uygulamak yeterli değildir. Firmamız her kesime her zevke hitap etmeyi de hedeflemektedir. Bunun için birçok araştırma yaparak, yılların birikimi ile birbirinden farklı desenler ve grafikler ortaya çıkardık. Sektörde özgün olabilecek çok geniş ve kapsamlı bir tasarım, desen arşivine sahibiz. Bu da müşterilerimizi ve bizi diğer firmalardan ayırarak, en iyi avantajı sağlamaktadır.

Kumaşların renkli dünyası ve tasarımını baskı, desen, grafik ve kullandığımız son teknoloji alt yapı ile sanat haline getirdik. Bizler firma olarak, işimizi severek yapıyor ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Kumaş transfer deyince akla en iyi desen, baskı ve kalite gelir.